Підсумок уроку на тему «Шпаківня»
Реферати

Підсумок уроку на тему «Шпаківня»


Комунальний бюджетний дошкільний навчальний заклад

Дитячий садок №9 «Гніздо»

РЕФЕРАТ

NOOD за додатком

Тема: «Шпаківня»

Витрачено:

вихователь 2 мл.

Волгіна Н.С

Саров

2012 рік

Мета: викликати бажання самостійно створювати образ із готових форм.

Завдання:

  • формувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища;

  • розробити план сюжетної гри;

  • розвивати уяву;

  • формувати вміння розміщувати деталі аплікації на аркуші паперу, наклеювати їх.

Матеріали: аркуші паперу, готові геометричні фігури для зображення будинків, клей, пензлик, клейонки.

Попередня робота: перегляд картинок з птахами, шпаківні, спостереження за птахами, читання оповідання Снєгірьова «Про птахів».

Хід уроку

Вихователь: Хлопці, яка зараз пора року? (весна)

Вихователь: Про весну написано багато віршів, зараз я прочитаю один із них.

Після зими приходить весна

Тепло веде нас з тобою.

Приносить блакитне небо

Бурульки, спів струмка,

розморожені латки та примули,

А танення на річці льоду?

Вихователь: Про яку пору року розповідає нам вірш? (про весну)

Вихователь: Навесні в природі відбувається багато змін: Давайте їх з вами назвемо, що це за зміни.

Вихователь: показує малюнок, а діти називають

Діти: сонце яскравіше світить, сніг тане, птахи прилетіли з теплих країв. (вчитель показує картинки, на яких зображені ознаки весни) Будуватимуть собі будиночки, виведуть пташенят.

Вихователь: Як називаються пташині будиночки? (гнізда)

Вихователь: Хлопці, а ви знаєте, що є птахи, для яких люди самі будують будиночки, щоб птахи приносили в них своїх пташенят. Це птахи – шпаки.

Вихователь: хлопці, а як для них будуть називатися будиночки?

Діти: шпаківні (показ малюнків).

Вихователь: На деревах розвішують шпаківні, в хаті сухо і тепло. Стіни і

Покрівля захищена від вітру та дощу. Через маленьке віконце шпак заходить до його хати.

Вихователь: Давайте спробуємо побудувати такий будинок. У вас на тарілках є деталі зі шпаківні. Розгляньте їх. Довгий прямокутник, на якому ми будемо кріпити частини будиночка: дах, вікно (вихователь показує деталі шпаківні, діти знаходять схожі деталі на тарілках, показують).

Вихователь: А зараз подивіться, як ми зберемо шпаківню: прямокутник покладу на клейонку, потримаю, клеєм намажу. Я переверну його і приклею на аркуш паперу. Потім зверху приклеюю дах. Зроблю дірку в стіні — вікно. Шпаківня готова.

Зберіть свій шпаківня зараз.

Діти виконують роботу.

Вихователь Які ви молодці! Кожен отримав шпаківні. Птахи побачать їх і обов’язково прийдуть до вас у гості, вони віддячать вам за турботу про них.

(наприкінці уроку збираємо роботи за однією таблицею, розглядаємо їх).

Вихователь: Птахам дуже сподобалися будиночки, які ви зробили. Покажемо ввечері свої роботи мамам і татам, нехай милуються.

А тепер треба прибрати всі столи, навести порядок у групах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *