Конспект уроку технології «Гостові машини»
Реферати

Конспект уроку технології «Гостові машини»


Комунальний бюджетний дошкільний навчальний заклад

«Дитячий садок комбінованого типу No36 «Перлина»

Підсумок уроку технології

«Гостьові машини»

Конспект уроку дизайну

у другій групі раннього віку

підготовлено

Ляхова Ніна Костянтинівна,

вихователь

Юрга 2012

Мета: Продовжувати розвивати інтерес до ігор з ляльками (іграшками) та будівельними матеріалами. Навчіться підбирати іграшки та атрибути для гри. Зрозумійте слова «СТІЛ», «СТІЛ» і пограйте з будівлями.

Матеріал: Набір будівельного матеріалу: кубики, цегла; лялька, образні іграшки (собака, кіт, курча, корова).

Хід уроку:

Хлопці, сьогодні ми підемо в гості до ляльки Маші. Але Маша живе далеко, а ми поїдемо поїздом. Я буду «локомотивом», а ви — «вагонами». «Трейлери» чіплялися один за одного? Іди! Вау

Учитель співає пісню «Потяг» (слова Т. Бабаджан, музика Н. Метлової).

Ось наш потяг

Колеса деренчать

А хлопці сидять у поїзді.

Гуде паровоз

Далеко-далеко він забрав хлопців

Вау

Чу! паровоз зупинився. Ми прибули.

Хлопці, подивіться хто нас зустрічає — ведмідь. А яка в нього шуба — м’яка, пухнаста, тепла. Якого кольору бантик? (Червоний). А які ласуни! Любить мед, малину.

Хлопці, покажіть, як маленькі ведмежата шукають маму.

Шукають маминих дитинчат

товсті хлопці,

незграбний, смішний,

Всі такі смішні.

Ведмідь хотів пограти з дітьми.

Ведмідь, ведмідь голосно тупає (тупають діти),

Ведмідь, ведмідь голосно плескає (діти плескають)

У-у-у, ти не боїшся ведмедя?

Як він гарчить? (діти повторюють у-у-у-)

Ми грали з ведмедем, але треба йти далі. Щоб прийти до Маші, потрібно пройти стежкою (діти ходять вузькою стежкою). Приходять до Маші. Привітайся з Машенькою Машенькою, чому ти така сумна? Маша каже, що до неї прийдуть гості, а меблів у неї немає. Без стільців, без столу. Маша не знає, що робити.

Давайте, хлопці, допоможіть ляльці Маші, побудуйте стіл, стільці. З чого будемо будувати? (з кубиків, з цеглинок). Настя принеси кубик, а ти, Вадик, принеси цеглинку.

Говорячи, будуємо: «Візьмемо кубик, а поруч із кубиком на вузький край покладемо цеглинку, отак! Отримав стілець. Якого кольору крісло? (Червоний). Посадимо Машу на стілець, їй зручно сидіти, вона не впаде? Учитель щільно притягує ляльку до спинки стільця. Потім будуємо стіл (кладемо цеглу на куб).

Хлопці, але Маша чекає гостей, а нам потрібно побудувати стільці для гостей. Кожна дитина будує дитячий стілець, обговорюючи конструкцію. Накрийте стіл серветкою. Маша чекає гостей. Після завершення будівництва:

Стук у двері:

Вуууууууу!

Хто це для нас?

Вуууууууу!

Хто це там?

Це я, твій вірний пес

Твій Арапка — чорний ніс.

День і ніч я охороняв дім,

Попрацював, розслабся!

Хлопці, а хто прийшов до Маші в гості? (собака).

Мяу нявкаю!

Хто зараз

Чи дряпають наші двері?

Це твоя кішка Мурка,

Мурка сіра шкіра.

Я охороняв твій льох

перенесли всіх мишей.

Де-де, де-де!

Хто ще сюди поспішає?

Ваша курка помічена.

Я йду до вас прямо з сараю.

Му-му-му!

Ти, корова, кому?

Я йду до Маші в гості.

Хто прийшов у гості до Маші ((курка ряба, собака, корова, кішка). Діти наслідують голоси тварин.

Маша кличе всіх до столу. Діти посадили всіх на стільці.

Собака Арапка, кіт колючий,

Курка Рябок, корова.

Нікому не відмовляють

Обід подається всім.

корова у відрі,

Собачка в мішку

В блюдце кицька

Просо-несучка в черепі.

А Маша в тарілку, в глибоку, а не мілку.

Ну, тепер у Машеньки піднявся настрій. Вона вже не сумна, адже Лева, Настя, Аліна, Владик побудували такі хороші і красиві стільці. Маша запрошує всіх дітей на танець.

Звучить музика. Діти виконують рухи за вчителем (присідання, пружини тощо).

Маша пригощає всіх хлопців.

Джерела інформації:

Сільва Капутікян — Маша обідає?

http://fb2.booksgid.com/content/CF/silva-kaputikyan-masha-obedaet/1.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *