Реферати

Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»


Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»Відділ освіти

Адміністрація Киселівського міського округу

Комунальний автономний дошкільний навчальний заклад

дитячий садок No63 «Журавлик» комбінованого типу

Конспект уроку технології для 1 класу

«Веселі жаби»

підготовлено

Нусс

Наталія Володимирівна

вихователь

Киселевськ 2013

Мета уроку: Виготовлення іграшки з квадратного аркуша паперу.

Завдання:

Освітні:

  • Закріпити вміння складати квадратний аркуш по діагоналі.

  • Зігніть аркуш в різні боки, за допомогою цього способу оформити іграшку (жабу).

  • Збагачення ігрового досвіду.

Розробка:

  • Розвивати уяву.

  • Творчі навички.

  • Розширити знання про пізнавальний світ.

  • Удосконалювати конструктивні навички.

Освітні:

  • Створіть умови для появи позитивних емоцій.

  • Зняття стресу.

  • Виховувати посидючість, працьовитість, акуратність.

Поправка: Розвиток функції динамічної фіксації (переміщення подразників по прямих і округлих лініях зі зміною швидкості руху очей). Розвиток граничної та загальної моторики. Розвиток орієнтування на мікро — та макроплощинах.

Попередня робота:

  1. Розгляд ілюстрацій із зображенням різних жаб.

  2. Бесіди з дітьми про жаб.

  3. Розгляд жаби в акваріумі.

Обладнання класу:

Для вчителя: контурне та заштриховане зображення жаби, кольорове зображення жаби на паличці, квадратний аркуш паперу, кольоровий папір для декорування жаби, клей, серветки.

Для дітей: квадратний аркуш паперу, кольоровий папір для декорування жаби, клей, серветки, фломастери.

Хід уроку:

Вихователь: Ви, хлопці, любите подорожувати?

діти: Так.

Вихователь: Куди б ти хотів поїхати? (відповіді).

Соня Z: Я хочу піти в ліс

Даніель К.: А я хотів би піти на річку

Вихователь: Чи їздили ви коли-небудь через болото?

діти: Ні, ми не були на болоті.

Вихователь: Чи хотіли б Ви?

діти: Звісно, ​​ми хочемо, щоб там було дуже цікаво.

Вихователь: Давайте закриємо очі, обернемося і скажемо чарівні слова, щоб опинитися в болоті: «Рікі – тікі – так».

Вихователь: Хлопці, подивіться, де ми опинилися?

діти: На болоті.

Вихователь: Прямо в болоті. Подивіться, який він чудовий, і які гарні на ньому латаття ростуть. Хлопці, а хто тут живе, здогадуєтеся самі.

Вихователь: Я вам зараз покажу картинки, а ви вгадайте, хто на них зображений (показуючи контур і затемнене зображення жаби). Конспект уроку технології для 1 класу «Веселі жабки»

C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0124.JPG

діти: жаба.

Вихователь: Правильно, жаба.

Вихователь: Хлопці, подивіться, яка жаба заскочила до нас у гості. Давайте сядемо й гарненько подивимося на жабу.C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0126.JPG

Вихователь: Що є у жаб, як і у всіх живих істот?

діти: Голова, тулуб, передні та задні лапи. У неї два великі очі і величезний рот на голові.

Вихователь: Правильно діти

C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0127.JPG

Розповідь вчителя про жаб

Вихователь: Жаб називають зеленими, але є жаби іншого кольору (жовті, червоні, сірі, коричневі). Також вони бувають різних розмірів. Влітку жаб можна зустріти в природі в багатьох місцях. Вони вважають за краще жити в озерах, болотах, болотах.

Зазвичай вони далеко не ходять. Вдень жаби гріються на сонечку, затишно розташувалися на березі, і якщо їм нічого не заважає, то проводять день у солодкому сні. Правда, коли якась комаха пролітає, вони миттєво викидають свій липкий язик і, спіймавши здобич, швидко її ковтають. У разі небезпеки жаба кидається у воду і, досягнувши дна, заривається в мул. Ці амфібії зустрічають вечірній світанок у великих компаніях обов’язковим концертом, усі відділи зайняті хоровим кваканням.

Зір, нюх, слух — вони дуже добре розвинені. Та й розум теж є. Ті, хто вважає жабу дурною, глибоко помиляються. Жаба — тварина хижа. Вона харчується тільки здобиччю, яку зловила сама. У його раціон входять комахи, павуки, равлики. Деякі люди вважають їх шкідливими, неприємними.

Це невірно: жаби беззахисні і нешкідливі, їх не варто ловити і ображати. Вони дуже корисні. знищити шкідливих комах.

Вихователь: А тепер давайте уявимо, що ми кумедні жабки.

Фізмінутка: Масаж тіла «Жаби».C:Documents and SettingsAdminMy DocumentsMy PicturesPicturesAnimal CartoonsCrtn030.wmf

Жаби встали і потягнулися.

І вони посміхнулися один одному.

Спини вигнуті.

Спинки очеретяні.

Вони тупотіли ногами,

Вони плескали в долоні

Постукуємо долонями

На ручках трохи відступаємо.

І тоді, тоді, тоді

Грудку побиймо трохи.

Плеск — хлопок тут і там,

І трохи з боків.

Хлопайте в долоні

Ми вже на ногах

Погладжені долоні

І руки, і ноги.

Скажуть жаби: «Ква!»

Стрибайте весело, друзі! C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0092.JPG

Вихователь: Діти, а ви б хотіли зробити кумедних жаб?

Діти: Так!

Вихователь: Тоді давайте сядемо за свої робочі місця і зліпимо з паперу кумедних жаб. А як, зараз покажу і розповім.

доглядальниця: Для того, щоб зробити жабу, потрібно взяти аркуш паперу.

Якої форми мій аркуш?

діти: Майдан. C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0098.JPG

Вихователь: Правильно, квадрат. Повертаємо цей квадрат по діагоналі, щоб протилежні кути з’єдналися.

— Яку фігуру ви отримали?

— Правильний трикутник.

— А тепер візьми квадрат і зігни як я по діагоналі.

— Молодці!

— Потім протилежні гострі кути загинаємо вперед назустріч один одному, щоб кінці перехрещувалися один з одним.C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0103.JPG

— А тепер ти зробиш так, як я.

-Молодець!

Вихователь: А тепер давайте трохи відпочинемо. Повернімося на наше болото і простежимо за стрибками жаби.

Фізмінутка для очей «Іди за жабою».

C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0129.JPG

Повільно ; поспішай; швидко

Голова не рухається, рухаються тільки очі.

Ми побачили жабу

Ми грали з жабою.

Жаба побігла праворуч

Очі дивляться вправо

Жаба побігла ліворуч

Очі дивляться вліво

Вітер підняв жабу вгору

І впав на землю…

Діти дивляться вгору-вниз

Вітер обвів жабу

А зараз ми закриваємо очі

Очі відпочивають.

Вихователь: Наша жаба стрибнула і сіла на латаття, що росте на болоті.

Покажемо пальчиками, як розкривається латаття.

Пальчикова гімнастика.

«Квітка».

Швидше набухає бутон.

Розпусти квітку.

Вихователь: А тепер сідаймо і докінчимо жаб.

C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0110.JPG

Вихователь: Тепер ми будемо згинати ці гострі кути в протилежні сторони, щоб отримати лапки жаби. Подобається це.

— А тепер ти зробиш так, як я.C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0114.JPG

— Молодці.

Ось і жаба. А тепер давайте пофантазуємо, як можна нарядити свою жабу, щоб вона не була схожа на інших. У цьому вам допоможуть заготовки, які я для вас підготував. А з червоного паперу зробимо рот жаби, вклеюємо його всередину щілини — рота. Подобається це. Дивись, у мене така жаба.

Тепер ви зробите свій.

Вихователь: Молодці дітки, у вас вийшли дуже красиві і веселі жабки. Тому що ви добре пропрасували складки, тож вийшли акуратні лапки. А жаба швидко перескочить через болото. Давайте зараз підемо на наше болото і покладемо жаб на латаття, яке відповідає кольору жаби.C:Documents and SettingsAdminDesktopKindergarten�3-02-2012_05-37100-0119.JPG

Гра «Знайди за кольором».

Діти стрибають під звуки музики. Вихователь різко обриває музику, діти повинні відразу посадити свою жабу на потрібну латаття, потім вони міняють жаб, гра повторюється.

Діти, ми мандрували, а тепер нам пора повертатися в садок. Візьми своїх жаб, покажи татові й мамі. І пограйте з ними вдома. А тепер давайте заплющимо очі і обернемося, щоб опинитися в дитячому садку: «Рікі – тікі – так». Тож ми повернулися в дитячий садок. Вам сподобалася наша подорож? Так, мені дуже сподобалося.

C:Documents and SettingsAdminMy DocumentsMy PicturesPicturesAnimal CartoonsCrtn030.wmf

Список джерел інформації та ілюстрацій

Література

  1. Картушина Марія Юріївна Логоритмічні заняття в дитячому садку: Методичний посібник. М.: ТК Сфера, 2003.

  2. Кобітіна Іраїда Іванівна Робота з папером: рукоділля та ігри. — М .: ТК «Сфера», 2001.

Ілюстрації:

  1. фото з особистого архіву

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *